Folia z makroperforacją

Jest to powszechnie używany materiał opakowaniowy. Stosowany jest między innymi w pakowaniu: żywności (owoce i warzywa), kwiatów, tekstyliów, kosmetyków, wyrobów cukierniczych i wielu innych.

Obrabiamy wiele różnych filmów mono (pojedyńczych) takich jak: PET, OPP czy PPCast oraz wielowarstwowe dedykowanych poziomemu, pionowemu pakowaniu na maszynach. Bazując na naszym bogatym doświadczeniu, doradzamy odpowiednią folię dla Twoich owoców i warzyw. Popularna folia mono zapewnia odporność na "dotyk, pył i brud" Waszego produktu.

Każdy owoc bądź warzywo "oddycha" - wydaje gazy. Aby zapewnić świeżość produktu powinno być odpowiednie środowisko gazowe. Poprzez peforację (makro czy laserową) zapewniamy optymalne warunki tak by jak najbardziej wydłużyć życie produktu na półce sklepowej.

Wszystkie nasze produkty spełniają europejskie normy i posiadają odpowiednie certyfikaty jakości zdatności do kontaktu z żywnością. W zależności od wymogów naszych klientów przygotowujemy w formie transparentnej bądź też z nadrukiem w technologii fleksograficznej do 8 kolorów.